-A A +A

Bloomsbury Veritabanları

Bloomsbury tarafından sunulan Bloomsbury Applied Visual Arts, Bloomsbury Architecture Library ve Bloomsbury Design Library 06 Mart 2019 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Bloomsbury Applied Visual Arts; görsel sanatlar eğitimini destekleyen kaynakları içermektedir.

Erişim Adresi: https://www.bloomsburyappliedvisualarts.com/

Bloomsbury Architecture Library; iç tasarım çalışmaları, mimarlık, şehircilik ve tasarım konularında kaynakları içermektedir.

Erişim Adresi: https://www.bloomsburyarchitecturelibrary.com/ 

Bloomsbury Design Library; M.Ö. 1500 yılından günümüze kadar tüm dünyada görülen tasarım ve el sanatlarına ilişkin kaynaklara erişim sağlamaktadır.

Erişim Adresi: https://www.bloomsburydesignlibrary.com/

Veritabanına uzaktan erişim için VPN hizmetini (https://faq.cc.metu.edu.tr/tr/groups/vpn-hizmeti) kullanınız.

Veritabanları ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://lib.metu.edu.tr/tr/veritabani-degerlendirme-formu# bağlantısında yer alan formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

NOT:
1. Sistematik olarak çok sayıda kopyalama, çıktı alma ve indirme işlemi yapılması durumunda Üniversitenin veritabanına erişimi yayıncı tarafından kesilir. Bu nedenle lütfen veritabanlarını kullanırken telif haklarına uygun davranınız.

2. Erişim bağlantısının e-posta programlarından kaynaklanan nedenlerle açılmaması durumunda, adresi İnternet tarayıcınıza kopyalayarak bağlantıyı acmayı deneyiniz.